Hakkımızda

Yurt Cam olarak 1999 yılından bu yana İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Güvenilir ve hızlı hizmet anlaşımız ile müşterilerimize uygun fiyata en iyi hizmeti vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilir ve müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Hakkımızda

Yurt cam uzman kadrosu v pofesyonel ekibi istabulun tüm bölgelerine hizmet vermektedir. Yılların vermiş olduğu deneyim ile durmadan çalışan ve müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyatta sunan Yurt Cam tüm cam işlerinizi özenle yapmakta.

Yılların vermiş olduğu deneyimi ustalığa dönüştüren ve hemen hemen tüm sektörleri referans olarak biriktirmiş şirketimiz Cam balkon, Alimunyum Doğrama, Cam İmalatı, Dış Cephe Giydirme vb. gibi tüm işlerde başarılı ve garantili olarak çalışmaktadır.

Tüm işlerinizi güvenle yaptırabileceğiniz ustalarımızı arayarak uygun fiyat ve kaliteli hizmet alabilir ve bize haftanın 7 günü tüm saatlerde ulaşabilirsiniz. Ustalarımız tüm sorunlarınıza yönelik hızlı çözümler üreterek en kısa sürede memnun kalmanızı sağlayacaktır.