Alüminyum Doğrama

Alüminyum günlük yaşantımızın her alanında kullanılan bir elementtir. Özellikle sanayide büyük bir yere sahip alüminyum makinelerin parça üretiminde başrol oynamaktadır. Aynı zamanda gemi yapımı, otomobillerde, uçakların gövde ve kanat kısımları ve mimaride sıklıkla kullanılır.

Alüminyum Doğrama

Alüminyum doğrama profillerin kesildikten sonra işlenmesiyle meydana gelir. Alüminyum denilince akla gelen bir diğer unsur ise PVC dir. PVC’ lerin yani plastiklerin alüminyumdan daha fazla tercih edilmesinin tek nedeni maliyet bakımından daha uygun olmasıdır ancak alüminyum sağlık açısından hiçbir zararı bulunmamaktadır. Alüminyumlar iklim koşullarına karşı daya dayanıklıdır, temizlemesi de oldukça kolaydır. Alüminyumlar istenilen ölçülere göre kesilerek, yalıtımlı veya yalıtımsız kapı ve pencere yapılmaktadır.

Alüminyum doğrama fiyatları yaptıracağınız pencere veya kapının boyutuna, yalıtımlı veya yalıtımsız olmasına, firmanın belirlediği fiyata bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İstanbul doğrama firması olarak istediğiniz alüminyum doğrama ürününü kısa sürede, uygun bütçe ancak kaliteli ürün ve hizmet anlayışımızla sizlere ulaştırmaktayız. En uygun fiyata en iyi hizmeti sağlamak öncelikli hedefimizdir. Firmamızı arayarak, mail atarak haftanın her günü 7/24 ulaşabilirsiniz.