Ayna Tamiri

Aynalar yaşantımız boyunca birçok alanda kullanılmaktadır. Düz aynaların yanı sıra dekoratif şekilde oluşturulan aynalar ev ve iş yerlerinde ortama bambaşka bir hava katmaktadır. Uzun yıllardır hizmet veren firmamız istediğiniz modelde ve ebatta ayna yapmaktadır. İmalatını kendi firmamız tarafından yapılmakla birlikte alanında son derece profesyonel olan ekibimiz montajını yapmaktadır. Herhangi bir sorunla karşılaştığınız zaman 7/24 iletişim ağlarımızı kullanarak irtibata geçebilirsiniz.

Ayna Tamiri

İstanbul’da En Kaliteli Ayna Yapan Firma

Firma olarak ayna imalatını müşterilerin isteği doğrultusunda, en iyi şekilde yapıyoruz. İstanbul’un her ilçe ve semtine hizmet vermekteyiz. Günümüz eşya modasına uyum sağlayarak çok çeşitli modeller oluşturmaktayız. Duvar ayna kaplama, çerçevesiz ayna, ayaklı boy aynası en çok tercih edilen modellerimizden. Çağa ayak uydurarak ürün yelpazemizi genişletmeyi, tek düze modeller yapmamaya oldukça özen göstermekteyiz.

Ayna üretimi yapılırken kullanılan ürünlere oldukça dikkat etmeyiz. Kaliteli ürünler kullanarak yıllara meydan okuyan aynalar üretip sizlere ulaştırmaktayız. Ürünlerimizde zamanla oluşacak kararma, aşınma gibi durumların önüne geçerek müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız.

Çatlayan Ayna İçin Tamir

Firmamız ayna imalat ve montaj işlemlerinin yanı sıra çatlayan ayna tamirini de yapmaktadır. Aynanın genel yapısını bozmadan çatlayan kısımlarını, teknolojiye en uyumlu ekipmanlarımızla onarmaktayız. Böylelikle aynanızı atmayarak hem maddi açıdan tasarruf elde ediyorsunuz hem de tekrardan ayna bulma arayışından sizleri kurtarıyoruz.