Katlanabilir Cam

Katlanabilir camlar günümüzde en çok evlerimizin balkonunda tercih edilmektedir. Her alan tipine uygun katlanabilir cam bulmak mümkün. Evlerin balkonları,hastaneler,restaurantlar,cafeler ve çatı katlarında da yaygın olarak kullanılmaktadır. 8 mm temperli camlardan,sağlam ve kaliteli alüminyumdan imal edilen katlanabilir cam, alüminyum raylara monte edilerek tekerler üzerinde hareket eder.

Katlanabilir Cam

Katlanabilir yapısı ile de camlar isteğe göre açılıp kapanılabilir. Bu sayede kullandığınız alanı korur, sezonluk kullanımları uzatır. Katlanabilir camları her türlü hava koşullarında kullanabilirsiniz.

İstediğiniz zaman komple açıp kapatabilirsiniz. Yağmur,çamur,toz,ölü böceklerden korumuş olursunuz. Katlanabilir camların dış yüzeyini rahatlıkla silebilirsiniz böylelikle dışarıya sarkmanıza gerek kalmaz çünkü camlar içeriye doğru katlanabilmektedir. Güvenlik kilidi sayesinde hırsızlığa karşı önlem almış olmakla birlikte çocuk güvenliği sayesinde tam koruma sağlamış olursunuz.Değişik renk seçeneği sayesinde cam ve alüminyumlarla kaplattığınız alanınız modern bir görüne sahip olur.